Brak zdjęcia
17 lis 2016

Komunikat w sprawie zaworów w butlach stosowanych w aparatach powietrznych

Szanowni Państwo,
w nawiązaniu do komunikatu CNBOP-PIB opublikowanego w dniu 15.07.2016 r. ws. zaworów stosowanych w aparatach powietrznych informujemy, że CNBOP-PIB opublikowało w tym zakresie następujący komunikat.

Brak zdjęcia
7 paź 2016

Notyfikacja Komisji Europejskiej na prowadzenie oceny i weryfikacji stałości właściwości użytkowych w zakresie kabli i przewodów elektroenergetycznych, sterowniczych i telekomunikacyjnych

Szanowni Państwo,
informujemy że CNBOP-PIB uzyskało notyfikację Komisji Europejskiej na prowadzenie oceny i weryfikacji stałości właściwości użytkowych (system 1+) w zakresie kabli i przewodów elektroenergetycznych, sterowniczych i telekomunikacyjnych.

Brak zdjęcia
7 paź 2016

Notyfikacja Komisji Europejskiej na prowadzenie oceny i weryfikacji stałości właściwości użytkowych w zakresie klap dymowych

Szanowni Państwo,
informujemy że CNBOP-PIB uzyskało notyfikację Komisji Europejskiej na prowadzenie oceny i weryfikacji stałości właściwości użytkowych (system 1) w zakresie klap dymowych.

Brak zdjęcia
26 kwi 2016

Komunikat dla jednostek ochrony przeciwpożarowej w sprawie dokonywania zmian (modernizacji) w pojazdach objętych świadectwem dopuszczenia

Szanowni Państwo,
w związku z pojawiającymi się zapytaniami dotyczącymi dokonywania zmian (modernizacji) w pojazdach objętych świadectwem dopuszczenia w okresie jego ważności i po jego upływie, informujemy, że CNBOP-PIB opublikowało w tym zakresie komunikat.

Brak zdjęcia
30 mar 2016

Komunikat w sprawie wprowadzania do użytkowania wyrobów w przypadku cofnięcia udzielongo dopuszczenia

Szanowni Państwo, w związku z pojawiającymi się zapytaniami dotyczącymi wprowadzania do użytkowania wyrobów na które cofnięto udzielone dopuszczenie, informujemy, że CNBOP-PIB opublikuwało w tym zakresie komunikat.

Brak zdjęcia
15 mar 2016

Nowa edycja wymagań

Szanowni Państwo, informujemy, że od dnia 14 marca 2016 roku obowiązuje nowa edycja Wymagań CNBOP-PIB dotyczących zapewnienia spójności pomiarowej.

Brak zdjęcia
14 mar 2016

Zaktualizowany wzór pełnomocnictwa

Szanowni Państwo, informujemy że od dnia 14 marca 2016 roku obowiązuje zaktualizowany wzór pełnomocnictwa na potrzeby procesów prowadzonych przez Jednostkę Certyfikującą CNBOP-PIB.

Brak zdjęcia
10 mar 2016

Komunikat w sprawie rękawic

W związku z pojawiającymi się informacjami z jednostek ochrony przeciwpożarowej o niezgodnościach występujących w wyrobach objętych świadectwami dopuszczenia o numerach: 2153/2014 wydanego dla Rękawic specjalnych Fire Max II, 1931/2014 wydanego dla Rękawic specjalnych Fire Max, 0797/2010 wydanego dla Kominiarki typ KS przedstawiamy komunikat, w którym zamieszczono ogólne wskazówki pozwalające na identyfikację rękawic oraz kominiarek objętych przedmiotowymi dopuszczeniami.

Brak zdjęcia
2 lip 2015

Nowy wzór pełnomocnictwa

Szanowni Państwo,

Informujemy, że od dnia 2 lipca 2015 roku obowiązuje nowy wzór pełnomocnictwa na potrzeby procesów prowadzonych przez Jednostkę Certyfikującą CNBOP-PIB.