Szkolenie hybrydowe dla Rzeczoznawców: Wymagania techniczno-prawne w zakresie wyrobów budowlanych stosowanych do wykończenia ścian zewnętrznych i wewnętrznych oraz podłóg i dachów – szkolenie CNBOP-PIB 07.11.2023
Informacje ogólne
Koszt szkolenia
Prelegenci
Program szkolenia
ul. Nadwiślańska 213
05-420 Józefów /k. Otwocka. Szkolenie realizowane z wykorzystaniem Platformy e-learningowej
W związku ze zmianami w Ustawie o ochronie przeciwpożarowej dotyczącymi rzeczoznawców do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych i samodzielnym podnoszeniem kwalifikacji zawodowych, CNBOP-PIB otrzymało akredytację Komendanta Głównego PSP na prowadzenie szkoleń według przygotowanego i przedłożonego do KG PSP programu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jednodniowego, punktowanego szkolenia prowadzonego przez specjalistów CNBOP-PIB oraz praktyków współpracujących z Instytutem.
Szkolenie ma na celu przedstawienie rzeczoznawcom zagadnień z zakresu bezpieczeństwa pożarowego zawartych w przepisach techniczno-budowlanych oraz przeciwpożarowych. Poprzez zajęcia warsztatowe uczestnikom szkolenia zaprezentowane zostaną praktyczne przykłady rozwiązań projektowych i ocena ich prawidłowości pod względem ochrony przeciwpożarowej, a także wyjaśnienia najczęściej pojawiających się problemów i błędów projektowanych.
Liczba punktów przyznana za szkolenie: 3 pkt.
Ilość godzin: 8
Szkolenie dla Rzeczoznawców do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych, kandydatów na rzeczoznawców do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz specjalistów.
Osoby nie będące rzeczoznawcą do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych podchodzą DOBROWOLNIE do testu na zakończenie szkolenia. Niezależnie od podjętej decyzji, zarówno w przypadku podejścia do testu lub nie otrzymują Zaświadczenie o uczestniczeniu w szkolenia.
Wariant I
Obejmuje:
- Materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej;
- Dostęp i szkolenie na Platformie e-learningowej CNBOP-PIB;
- Zaświadczenie o realizacji szkolenia;
- Obiad, serwis kawowy dla uczestnika w formie stacjonarnej;
W 2004 r. ukończył studia w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie. W 2006 r. uzyskał dyplom inż. chemii w Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Obecnie pełni służbę w Centrum Naukowo-Badawczym Ochrony Przeciwpożarowej Państwowym Instytucie Badawczym w Józefowie w Zespole Laboratoriów Procesów Spalania i Wybuchowości. Oficer PSP.
Absolwent Szkoły Głównej Służby Pożarniczej na wydziale Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego. Od 2015 r. specjalista w Zespole Laboratoriów Procesów Spalania i Wybuchowości, Centrum Naukowo-Badawczym Ochrony Przeciwpożarowej – PIB w Józefowie. Wykonawca badań ogniowych, autor publikacji, analiz numerycznych i opracowań technicznych związanych z bezpieczeństwem pożarowym obiektów budowlanych.
Wymagania techniczno-prawne w zakresie wyrobów budowlanych stosowanych do wykończenia ścian zewnętrznych i wewnętrznych oraz podłóg i dachów – szkolenie CNBOP-PIB
Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania lub zmiany terminu szkolenia w przypadku nie zebrania minimalnej liczby Uczestników szkolenia lub z innych przyczyn niezależnych od Organizatora.
Szkolenie hybrydowe – możliwość wyboru uczestniczenia w szkoleniu stacjonarnym lub on-line (wybór zaznaczamy w karcie zgłoszeniowej) – zasady organizacji dostępne są w Regulaminie przedsięwzięć szkoleniowych
Szkolenie hybrydowe w formie stacjonarnej zostanie zorganizowane pod warunkiem zebrania się grupy co najmniej 10 uczestników. W innym przypadku szkolenie odbędzie się tylko w formie online.
ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W SZKOLENIU NALEŻY:
- POBRAĆ KARTĘ UCZESTNICTWA, a następnie przesłać na adres koordynatora do dnia 20.10.2023, po tym terminie otrzymacie Państwo potwierdzenie organizacji. PROSIMY O UWAŻNE WPISYWANIE DANYCH DO WYSTAWIENIA FAKTURY - BRAK MOŻLIWOŚCI ZMIANY DANYCH PO WYSTAWIENIU I ZATWIERDZENIU FAKTURY.
- Po otrzymaniu Karty Uczestnictwa Organizator przesyła potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia.