CNBOP-PIB zaprasza do udziału w Targach Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Budownictwie BHP-BUD

Brak zdjęcia
02.04.2016 - 03.04.2016
Inne

CNBOP-PIB zaprasza do udziału w Targach Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Budownictwie BHP-BUD

Pierwsze i jedyne w Polsce Targi Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Budownictwie BHP-BUD odbędą się w dniach 2-3 kwietnia 2016 roku w najnowocześniejszym w Polsce północnej Centrum Targowo-Wystawienniczym w Bydgoszczy. Nowatorska forma targów łącząca praktykę i wiedzę budowlaną z technologią zabezpieczeń i standardami bezpiecznej pracy daje możliwość wymiany doświadczeń, zaprezentowania nowości oraz nawiązania kontaktów bezpośrednio z zainteresowanymi klientami branży budowlanej. Budownictwo jest branżą, charakteryzującą się wysokim ryzykiem zawodowym, dlatego bardzo istotne jest rozpoznanie, ocena i analiza zagrożeń na każdym etapie prowadzenia prac budowlanych oraz określenie sposobów ich redukcji  już na etapie projektowania.

Celem targów jest utworzenie platformy wymiany informacji i komunikacji, a przez to poprawa warunków środowiska pracy oraz wzrost poziomu bezpieczeństwa pracowników sektora budowlanego. Targi Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Budownictwie BHP-BUD odbędą się równolegle z XXXIII Targami Budownictwa i Instalacji GRYF-BUD oraz VI targami Energii Odnawialnej TEO. Targom towarzyszyć będą liczne prezentacje, sympozja i szkolenia prowadzone przez fachowców z zakresu BHP i budownictwa.

Targi to profesjonalne, specjalistyczne wydarzenie budujące trwałe relacje pomiędzy wystawcą i zwiedzającym. Zapraszamy Państwa do uczestnictwa w Targach BHP-BUD w Bydgoszczy.

Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej – Państwowy Instytut Badawczy objęło wydarzenie patronatem honorowym.

Więcej informacji znajdą Państwa tutaj