Do odwołania wszystkie szkolenia organizowane przez CNBOP-PIB będą realizowane w formule on-line.
Szkolenie dla Rzeczoznawców: Wymagania, stosowanie i projektowanie stałych urządzeń gaśniczych tryskaczowych - szkolenie CNBOP-PIB 13-14.10.2021
Informacje ogólne
Koszt szkolenia
Prelegenci
Program szkolenia
Szkolenie realizowane przez Platformę e-learningową
W związku ze zmianami w Ustawie o ochronie przeciwpożarowej dotyczącymi rzeczoznawców do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych i samodzielnym podnoszeniem kwalifikacji zawodowych, CNBOP-PIB otrzymało akredytację Komendanta Głównego PSP na prowadzenie szkoleń według przygotowanego i przedłożonego do KG PSP programu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jednodniowego, punktowanego szkolenia prowadzonego przez specjalistów CNBOP-PIB oraz praktyków współpracujących z Instytutem.
Szkolenie ma na celu przedstawienie rzeczoznawcom zagadnień z zakresu bezpieczeństwa pożarowego zawartych w przepisach techniczno-budowlanych oraz przeciwpożarowych. Poprzez zajęcia warsztatowe uczestnikom szkolenia zaprezentowane zostaną praktyczne przykłady rozwiązań projektowych i ocena ich prawidłowości pod względem ochrony przeciwpożarowej, a także wyjaśnienia najczęściej pojawiających się problemów i błędów projektowanych.
Liczba punktów przyznana za szkolenie: 3 pkt.
Ilość godzin: 9
Uczestnik nie będący rzeczoznawcą do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych nie ma obowiązku zdawania testu na zakończenie szkolenia. Niezależnie od swojej decyzji po szkoleniu otrzyma Zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu.
Szkolenie dla Rzeczoznawców do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych, kandydatów na rzeczoznawców do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz specjalistów.
Wariant I
Obejmuje:
- Materiały szkoleniowe w formie elektronicznej
- Zaświadczenie
Absolwent dziennych studiów I stopnia Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie na Wydziale Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego. Od 2016 roku pracownik CNBOP-PIB. Specjalizuje się w stałych urządzeniach gaśniczych oraz w podręcznym sprzęcie gaśniczym.
Absolwent Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie. Specjalizuje się w stałych urządzeniach gaśniczych, systemach sygnalizacji alarmu pożaru i automatyki pożarniczej, systemach wentylacji pożarowej. Redaktor polskiej wersji językowej amerykańskiej normy NFPA 13 - Edition 1999 „Instalacja systemów tryskaczowych”, autor lub współautor blisko 35 prac naukowo-badawczych, ekspertyz i opinii w zakresie technicznego wyposażenia przeciwpożarowego budynków, a także kilkudziesięciu artykułów w prasie specjalistycznej.
Absolwent studiów I i II stopnia na Wydziale Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego Szkoły Głównej Służby Pożarniczej (2003-2009). Od 2007 roku pracownik Jednostki Certyfikującej CNBOP-PIB Specjalizacja: armatura i osprzęt pożarniczy, hydrauliczne i pneumatyczne narzędzia ratownicze, pompy pożarnicze. Aktualnie kierownik Jednostki Certyfikującej.
Absolwentka wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej oraz studiów podyplomowych „Bezpieczeństwo Budowli” w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie. Autorka wielu referatów oraz artykułów branżowych publikowanych m.in. w kwartalniku „Ochrona Przeciwpożarowa” dotyczących zagadnień związanych z projektowaniem, wymaganiami i odbiorami urządzeń tryskaczowych. Autorka oraz współautorka projketów w obiektach budowalnych na terenie kraju m.in. dla Portu Lotniczego we Wrocławiu, Centrum handlowego - Galeria Jurajska w Częstochowie, kompleksu mieszkaniowego ‘Galeria Park’, Pałacu Saskiego, Hilton Housing, Opery Podlaskiej w Białymstoku, Euro Power Centrum. Wśród projektów zagranicznych znaleźć można realizacje dla Selfridges – budynku handlowego przy Oxford Street w Londynie, Betty&Gordon Moore Library, Great Western House, University of Bath, Vauxhall Tower - wszystkie te obiekty zlokalizowane są w Anglii. Rzeczoznawca Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa w zakresie systemów instalacyjnych i urządzeń przeciwpożarowych - urządzenia gaśnicze. Projektantka instalacji tryskaczowej zgodnie z polską normą PN-EN 12845:2008, normą amerykańską NFPA-13, wytycznymi FM, wytycznymi VdS. Projektantka instalacji wodno-kanalizacyjnej zgodnie z normami polskimi oraz urządzeń trsykaczowych. Ekspert w zakresie standardów brytyjskich.
Wymagania, stosowanie i projektowanie stałych urządzeń gaśniczych tryskaczowych - szkolenie CNBOP-PIBIB
Szanowni Państwo,
w związku z panującą epidemią COVID-19, do odwołania nie podejmujemy się prowadzenia szkoleń stacjonarnych. Mamy dla Państwa alternatywę w postaci szkoleń realizowanych przez Platformę e-learningową CNBOP-PIB z wykorzystaniem programu ClickMeeting, umożliwiającego zdalne połączenie z wykładowcą w czasie rzeczywistym (słyszą Państwo głos wykładowcy, na czacie, który jest elementem tego samego narzędzia informatycznego, piszą Państwo potencjalne pytania dotyczące zakresu szkolenia, na które wykładowca odpowiada na bieżąco do wszystkich słuchaczy). Ponieważ szkolenie trwa wiele godzin, zostanie podzielone na bloki czasowe umożliwiające komfortową realizację szkolenia dla wykładowcy jak i dla uczestników.
Organizację szkolenia będziemy potwierdzać po zebraniu wystarczającej liczby uczestników.
Warunkiem udziału w szkoleniu jest przesłanie karty zgłoszeniowej oraz dokonanie (po otrzymaniu informacji z CNBOP-PIB) płatności za szkolenie, aby uzyskać dostęp do Platformy.
Do obsługi platformy konieczne jest zalogowanie się do niej (zaleca się korzystanie z przeglądarek Chrome w wersji 80 i wyższej) Jest to jedyna forma w jakiej obecnie możemy zrealizować szkolenia.
ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W SZKOLENIU NALEŻY:
- POBRAĆ KARTĘ UCZESTNICTWA, a następnie przesłać na adres imasna@cnbop.pl do dnia 24.09.2021, po tym terminie otrzymacie Państwo potwierdzenie organizacji. PROSIMY O UWAŻNE WPISYWANIE DANYCH DO WYSTAWIENIA FAKTURY - BRAK MOŻLIWOŚCI ZMIANY DANYCH PO WYSTAWIENIU I ZATWIERDZENIU FAKTURY.
- Po otrzymaniu Karty Uczestnictwa Organizator przesyła potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia.
- Dokonać wpłaty na konto Santander Bank Polska S.A. 78 1090 1753 0000 0001 0130 3937 z dopiskiem: Rzeczoznawcy tryskacze.
- Przesłać potwierdzenie dokonania wpłaty na adres imasna@cnbop.pl.
- W szkoleniu mogą uczestniczyć tylko te osoby, które w terminie przesłały kartę uczestnictwa oraz dokonały wpłaty na wskazane konto bankowe.
- Nie złożenie rezygnacji z udziału w szkoleniu i nieobecność na szkoleniu nie zwalnia Uczestnika lub Instytucji Zgłaszającej z obowiązku uiszczenia opłaty za udział w szkoleniu w pełnej wysokości, a uiszczona opłata nie podlega zwrotowi.