SZKOLENIA W CENTRUM DRONÓW

Oferujemy unikatowe szkolenie na najwyższym poziomie dla przyszłych operatorów dronów oraz kierowników/dowódców zespołów dronowych, ale także dla kadry kierowniczej, dla której szkolenie będzie doskonałą okazją do zapoznania się z taktycznymi możliwościami wykorzystywanego sprzętu.

CENNIK

Dla pierwszych dziesięciu osób zgłaszających się na szkolenie kompleksowe raport "Jutrzenka, Rynek dronów w Polsce Edycja 2018" o wartości ok. 800 zł w prezencie.

I-szy termin szkolenia już 18-22 czerwca. Przyjmujemy zgłoszenia do 14 czerwca poprzez złożenie formularza po tym terminie proszę o kontakt. Ilość miejsc ograniczona.

Nie zwlekaj i zapisz się już dziś !

UAVO VLOS + GIS

(szkolenie kompleksowe - szkolenie podstawowe kończące się egzaminem Państwowym, zasady  tworzenia i korzystania z map przy użyciu BSP, analiza i pozyskiwanie danych, optymalizacji użycia BSP w warunkach krajowych)

Szkolenie kompleksowe
Czas trwania - 8 dni
Cena regularna - 3 099,00 zł

UAVO VLOS

(szkolenie podstawowe kończące się egzaminem Państwowym, nadającym kwalifikację do poruszania się BSP w zasięgu wzroku)

Kurs podstawowy
Czas trwania – 5 dni
Cena regularna - 2 149,00 zł

GIS

(szkolenie podstawowe - analiza GIS, zasady tworzenia i korzystania z map przy użyciu BSP)

Kurs podstawowy
Czas trwania - 3 dni
Cena regularna – 1 100,00 zł

W cenę kursu UAVO VLOS + GIS i UAVO VLOS wliczone są koszty badania lekarskiego, ubezpieczenia OC oraz przystąpienia do egzaminu państwowego.

W przypadku nie zebrania się wystarczającej ilość uczestników, Organizator najpóźniej na 3 dni przed terminem szkolenia mailowo powiadomi uczestników o odwołaniu szkolenia.

POZOSTAŁE KOSZTY KURSU:
  • Zakwaterowanie (45 zł /dobę grupa MSWiA, 75 zł/ dobę osoba cywilna).
  • Wyżywienie (30 zł /dobę grupa MSWiA, 44 zł/ dobę osoba cywilna).

Podczas szkolenia zapewniony jest serwis kawowy