Zakład Szkoleń

Wykaz absolwentów szkolenia Wykaz absolwentów szkolenia dla projektantów, instalatorów i konserwatorów systemów Sygnalizacji Alarmu Pożarowego

SZKOLENIE OBJĘTE PATRONATEM KOMENDANTA GŁÓWNEGO PSP

Poniżej zamieszczona została lista osób, które zdały egzamin kompetencyjny i otrzymały certyfikat kompetencji:

Lp.

Nazwisko i Imię

Numer certyfikatu
kompetencji

Dane kontaktowe

1.           

Achinger Marek

KNP 4/144/2009

Johnson Controls
International Sp. z o.o.
ul. Annopol 4A
03-236 Warszawa
tel. 502 – 200 – 751

2.           

Adamczak Grzegorz

KNP 1/1/2008

Noma 2 Sp. z o.o.
Ul. Plebiscytowa 36
40-041 Katowice
tel. 601 307 173

3.           

Artysiewicz Beata

KNP 4/42/2009

Future Way Technology Ltd S.C.
ul. Zakrzowska 19
51-318 Wrocław
tel. 502 – 287 – 93

4.           

Bajek Marcin

KNP 1/2/2008

INVENTIM Biuro Projektowe
Ul. Tuchowska 6B/6
30-618 Kraków
tel. 888 290 777

5.           

Bakalarczyk Artur*

KNP 1/3/2008

P.H.U. BRESS
Ul. Słodyńska 2A
60-480 Poznań
tel. 693 827 346

6.           

Banasiak Adam*

KNP 1/4/2008

NET-Projekt Sp. z o.o.
Ul. Metalowa 3
10-603 Olsztyn
tel. 0-89 535 89 90

7.           

Banasiak Krzysztof

KNP 4/43/2009

ul. Guźlin 41
87-880 Brześć Kujawski
tel. 508 – 462 – 568

8.           

Bandura Tomasz

KNP 8/292/2010

MAXBAT Paciorek, Bandura Sp.J.
Nadbrzeżna 34 a
58-500 Jelenia Góra
tel. (75) 764 81 53

9.           

Baksalary Dariusz

KNP 6/184/2009

S.P.S. Trading Sp. z o.o.
ul. Wał Miedzeszyński 630
31-476 Kraków
tel. 0607 383 800

10.      

Bazan Krzysztof

KNP 6/187/2009

INSTALTEAM
Krzysztof Bazan
ul. Mickiewicza 18A
46-200 Kluczbork
tel. 796 169 002

11.      

Bednarek Jacek

KNP 3/3/2009

SOMAC Magdalena Bednarek
Ul. Olewin 26
98-300 Wieluń

12.      

Bernatowski Jacek

KNP 8/293/2010

ELINSTAL Łapkiewicz i Syn Sp. j.
Krasińskiego 93
05-080 Izabelin
tel. 603 619 590

13.      

Bieńkowski Bogusław

KNP 8/361/2010

FHU BEHAPPY
Goworowska 19 m. 2
07-410 Ostrołęka
tel. 698 342 272

14.      

Bobowski Robert

KNP 10/611/2010

 Asseco Systems S.A.
17 stycznia 74
02-146 Warszawa
robert.bobowski@asseco.systems.eu

15.      

Borowiec Adam

KNP 10/612/2010

Zakład Ładowania, Konserwacji
i Legalizacji Podręcznego Sprzętu Przeciwpożarowego
Toporzysko 382
34-240 Jordanów
abdulmail@interia.pl

16.      

Borzucki Michał

KNP 4/45/2009

Robert Bosch Sp. z o.o.
ul. Poleczki 3
02-822 Warszawa
e-mail: michal.borzucki@bosch.com

17.      

Borzych Dawid

KNP 3/5/2009

F.H.U. TAGAD II
JOANNA I TOMASZ GLAZIK
Ul. Witosa 5
86 – 100 Świecie
tel. 665 913 285

18.      

Brunn Dariusz

KNP 6/191/2009

LMSW Sp. z o.o.
Oddział w Polsce
ul. Sadowa 8
80-771 Gdańsk
tel. 600 342 944

19.      

Brzozowski Grzegorz

KNP 10/613/2010

HSG ZANDER Polska Sp. z o.o.
ul. Puławska 435A
02-801 Warszawa
grzegorz.brzozowski@hsgzander.com.pl

20.      

Brzozowski Janusz

KNP 3/6/2009

ILMC Paweł Brzozowski
Ul. Kwiatka 16
09-400 Płock
tel. 506 899 542

21.      

Bujakiewicz Gabriel

KNP 4/46/2009

NAVIC ENGIEERING
Polska Sp. Z o.o.
ul. Chlebowa 4/8
61 – 003 Poznań
e-mail: gabriel.bujakiewicz@navic.pl
biuro@navic.pl 

22.      

Cajzer Marek

KNP 6/193/2009

Mercor SA
ul. Grzegorza z Sanoka 2
80-480 Gdańsk
tel. 601 663 103

23.      

Cegielski Jacek

KNP 8/294/2010

ASD Sp. z o.o.
Zagajnikowa 39
91-849 Łódź
tel. 697 107 711

24.      

Chęciński Marek

KNP 8/295/2010

KM SERVICE SP. Z O.O.
Piątkowska 149
60-650 Poznań
tel. 600 422 432

25.      

Chmura Marcin

KNP 10/614/2010

Martech Marcin Chmura
Brzozowa 7a/11
05-822 Milanówek
martech@poczta.pl

26.      

Chrzczanowicz Janusz

KNP 3/7/2009

UNICOM Sp. z o.o.
Ul. Umińskiego 6
03-984 Warszawa

27.      

Ciastoń Michał

KNP 3/8/2009

Firma Wykonawczo Projektowa
„EL IT AL”
Ul. Taklińskiego 37
30-499 Kraków

28.      

Ciemniewski Krzysztof

KNP 4/47/2009

ELTECH K. CIEMNIEWSKI
ul. Nowolipki 22/162
01-019 Warszawa
tel. 503 – 063 – 013

29.      

Czerkawski Piotr

KNP 1/5/2008

DTS-SYSTEM S.J. T.Stram D.Stram
Ul. Zemborzycka 112
20-445 Lublin
tel. 697 374 403

30.      

Czubak Andrzej

KNP 10/615/2010

Johnson Controls International Sp. z o.o.
ul. Annopol 4a
03-236 Warszawa
andrzej.czubak@jci.com

31.      

Ćwik Adam

KNP 4/48/2009

PROEL Adam Ćwik
ul. Frezerów 2
81 – 195 Gdynia
tel. 604 – 386 - 219

32.      

Daniel Adam

KNP 10/616/2010

ul. Akacjowa 1D/6
72-300 Gryfice
alarmy.gryfice@gmail.com

33.      

Dąbek Przemysław

KNP 10/617/2010

Netimex Telekomunikacja
Krzysztof Saliński
Mokrzeszów 130 a
58-160 Świebodzice
serwis@netimex.pl

34.      

Dąbrowski Konrad

KNP 6/195/2009

„KOLPROJEKT” Sp. z o.o.
ul. Boremlowska 40A
04-338 Warszawa
e-mail: kda@kolprojekt.com.pl

35.      

Domagała Arkadiusz

KNP 10/618/2010

AGAT IT S.A.
ul. Zawiszy Czarnego 10
91-828 Łódź
adomagala@agatit.pl

36.      

Drążkowicz Jan

KNP 8/296/2010

EDKAR
Leśnej Polanki 8
96 – 100 Skierniewice
tel. 608 456 057

37.      

Drost Piotr

KNP 10/619/2010

Atrem S.A.
Czołgowa 4 Złotniki
62-002 Suchy Las
p.drost@atrem.pl

38.      

Drozdowicz Adam

KNP 1/6/2008

„ATS” Adam Drozdowicz
Ul. Truskawkowa 7
tel. 600 433 054

39.      

Duszyński Marcin

KNP 1/7/2008

Warbud S.A.
Al. Jerozolimskie 162a
02-342 Warszawa

40.      

Dworecki Krzysztof

KNP 6/201/2009

SAVI-SYSTEM SP. Z O.O.
ul. Wolności 20
51-180 Wrocław
tel. 696 080 146

41.      

Dziuba Krzysztof

KNP 10/620/2010

PPU BIPRORAF Sp. z o.o.
ul. Sadowa 8
80-771 Gdańsk
krzysztof.dziuba@biproraf.com.pl

42.      

Felczuk Jarosław

KNP 10/621/2010

Elnet systems
Instalatorów 7b
02-237 Warszawa
biuro@elnetsystems.pl

43.      

Foltyn Przemysław

KNP 8/297/2010

Zakład Systemów Komputerowych ZSK Sp. z o.o.
Wadowicka 12
30-415 Kraków
tel. 509 364 190

44.      

Fronc Marcin

KNP 6/203/2009

Electrum Sp. z o.o.
ul. Watykańska 13
15-638 Białystok
tel. 503 196 020

45.      

Furmański Szymon

KNP 6/204/2009

PGE Elektrownia Turów S.A.
ul. Młodych Energetyków 12
59-916 Bogatynia
tel. 600 046 634

46.      

Gałka Łukasz

KNP 10/622/2010

YIT Sp. z o.o.
(dawniej DUATEC)
ul. Wyścigowa 58
53-012 Wrocław
lukasz.galka@yit.pl

47.      

Gaweda Marek

KNP 4/49/2009

J.M.J Sp. z o.o.
ul. Michałowskiego 30
02 – 438 Warszawa
tel. 502 – 218 – 088

48.      

Gawłowski Jan

KNP 10/623/2010

D+H Polska Sp. z o.o.
Polanowicka 54
51-180 Wrocław
jan.gawlowski@dh-partner.com

49.      

Gawor Adam

KNP 6/206/2009

ESC S.J. P. Dubiel
ul. Horbaczewskiego 24
54-130 Wrocław
tel. 071 352 08 11

50.      

Gazda Krzysztof

KNP 3/9/2009

FHU GRYPH
Ul. Stanisława Pigonia 103
38-420 Korczyna
tel. 501 752 678

51.      

Gębarowski Ireneusz

KNP 3/10/2009

Zakład Elektroniki i Automatyki Przemysłowej
Ireneusz Gębarowski
Ul. Burtowa 14
93-478 Łódź

52.      

Głowacki Dariusz*

KNP 3/11/2009

Intercontrol Polska Sp. z o.o.
Ul. Żuławskiego 4/6
02-641 Warszawa
tel. 502 255 489

53.      

Godek Marek

KNP 1/8/2008

Alarm Serwis Marek Godek
Ul. Walslebena 4a/7
38-400 Krosno
tel. 603 935 442

54.      

Godziszewski Jerzy

KNP 10/624/2010

DTS-SYSTEM Sp. z o.o.
Zemborzycka 112
20-445 Lublin
jgodziszewski@dts-system.pl

55.      

Gomulec Mariusz

KNP 8/299/2010

DOMEL S.C.
M. Gomolec i St. Cisek
33-390 Łącko 654
tel. 606 395 706

56.      

Gorczyński Łukasz

KNP 6/210/2009

TRAFO Sp. z o.o.
ul. Wilcza 35/41 lok. 29
00-878 Warszawa
tel. 698 635 919

57.      

Goszcz Jarosław

KNP 6/212/2009

PGE Elektrownia Turów S.A.
ul. Młodych Energetyków 12
59-916 Bogatynia
tel. 508 200 369

58.      

Górecki Bogusław

KNP 10/626/2010

Centrum Informatyki ZETO S.A.
Skorupska 9
15-048 Białystok
boguslaw.gorecki@zeto.bialystok.pl

59.      

Górniak Sławomir

KNP 6/211/2009

Biuro projektów
PROZAP Sp. z o.o.
Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 13
24-400 Puławy
e-mail: sgorniak@prozap.com.pl

60.      

Górny Roman

KNP 1/9/2008

ARPOL A. Braszak, R. Wybieralski S.J.
Ul. Kajki 1
60-545 Poznań
tel. 0-61 846 21 10

61.      

Górski Wiesław

KNP 1/10/2008

Kapsch Sp. z o.o.
Ul. Surowieckiego 1
02-785 Warszawa
tel. 601 210 294

62.      

Górzyński Norbert

KNP 1/11/2008

Kapsch Sp. z o.o.
Ul. Surowieckiego 1
02-785 Warszawa
tel. 691 710 812

63.      

Greguła Adrian

KNP 8/300/2010

ELECTRO CROON POLSKA Sp. z o.o.
Marszałkowska 76
00-517 Warszawa
tel. 502 024 768

64.      

GrochowskiMirosław

KNP 3/13/2009

Lan Technika
Artur Szostko
Ul. Łagodna 14/9
15-757 Białystok

65.      

Grusznic Jan

KNP 8/359/2010

Robert Bosch Sp. z o.o.
ul. Jutrzenki 105
02-231 Warszawa
tel. 604 992 421

66.      

Gryff Tomasz

KNP 4/50/2009

ul. Sobieskiego 21 A/ 6
41 – 800 Zabrze
e-mail: tozab@o2.p

67.      

Guz Artur

KNP 6/213/2009

LMSW Total Life
Science Solution Sp. z o.o.
Oddział w Polsce
ul. Sadowa 8
80-771 Gdańsk
e-mail: artur.guz@lsmw.pl

68.      

Guzowski Dariusz

KNP 10/627/2010

Merlin 2 Sp. z o.o.
Szosa Lubelska 8
05-077 Warszawa
darekg@merlin.waw.pl

69.      

Halicki Artur

KNP 8/301/2010

MAKRO-TECH Kamil Romanowicz
Orląt Lwowskich 12
15-689 Białystok
tel. 511 760 276

70.      

Halicki Łukasz

KNP 10/628/2010

HALITECH Łukasz Halicki
Kliczkowska 38
58-100 Świdnica
 lukasz.halicki@halitech.com.pl

71.      

Hałasa Radosław

KNP 6/214/2009

Biuro projektów
PROZAP Sp. z o.o.
Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 13
24-400 Puławy
tel. 510 247 264

72.      

Hładun Sebastian

KNP 10/629/2010

SEBMED ELEKTRONIK
Sebastian Hładun
Sienkiewicza 2
12-200 Pisz
serwisrtvpisz@wp.pl

73.      

Hudziński Dariusz

KNP 10/630/2010

Atrem S.A.
Czołgowa 4 Złotniki
62-002 Suchy Las
darek.hudzinski@gmail.com

74.      

Iwańczuk Arkadiusz

KNP 3/14/2009

&B Electronic Jan Brzeziński,
Arkadiusz Iwańczuk Sp. J.
Ul. Waryńskiego 22
63-200 Jarocin
tel. 501 038 769

75.      

Jabłoński Krzysztof

KNP 8/302/2010

ELEKTROCHEM SP. Z O.O. Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych
Por. Krzycha 5
86-300 Grudziądz
e-mail: krzysztof.jablonski@elektrochem.pl

76.      

Jakubczyk Wiesław

KNP 10/631/2010

Zakład Usług Teletechnicznych Jakubczyk Wiesław
ul. Orkana 21e/5
32-500 Chrzanów
zut-jakubczyk@wp.pl

77.      

Jankowski Piotr

KNP 10/632/2010

YIT Sp. z o.o.
(dawniej DUATEC)
Wyścigowa 58
53-012 Wrocław
piotr.jankowski@yit.pl

78.      

Jaroszewski Łukasz

KNP 10/633/2010

Bosch Sp. z o.o.
Jutrzenki 105
02-231 Warszawa

79.      

Jerzyński Marek

KNP 8/303/2010

Marek Jerzyński
Bydgoszcz
tel. 666 38 39 50

80.      

Jopek Robert

KNP 1/12/2008

HOFFMAN A.D. Sp. z o.o.
Ul. Jeleniogórska 67
54-055 Wrocław

81.      

Juśkiewicz Jakub

KNP 1/13/2008

PolTeCo Systemy telekomunikacyjne
Ul. Batalionów Chłopskich 3/11
94-058 Łódź
tel. 601 526 888

82.      

Kabziński Sebastian

KNP 6/216/2009

Przedsiębiorstwo "AGAT" S.A.
ul. Paderewskiego 1
95-040 Koluszki
e-mail: skabziński@agat-koluszki.pl
tel. 044 714 60 69

83.      

Kacprzycki Piotr

KNP 10/636/2010

TRAFO Sp. z o.o.
Wilcza 35/41 lok. 29
00-678 Warszawa
p.kacprzycki@trafo.pl

84.      

Kaczmarzyk Andrzej

KNP 8/304/2010

TECHMONT Sp.z o.o.
Majakowskiego 46
41-300 Dąbrowa Górnicza
tel. 660 463 647

85.      

Kadłubowski Marcin

KNP 8/305/2010

Centrum Informatyki ZETO S.A.
Ul. Skorupska 9
15-048 Białystok
tel. 513 100 626

86.      

Kalinowski Andrzej

KNP 1/14/2008

Zabezpieczenia Elektroniczne „NONIKA” S.C. Nowakowski Grzegorz, Kalinowski Andrzej Ul. Kobylogórska 16A
66-400 Gorzów Wlkp.
tel. 601 780 659

87.      

Kalinski Michał

KNP 4/51/2009

”FIRECONTROL” S.C.
ul. Wolica 43
62 – 872 Godziesze Małe
tel. 500-151-060

88.      

Kania Łukasz

KNP 6/217/2009

BIURO PROJEKTÓW
ZAKŁADÓW AZOTOWYCH BIPROZAT – TARNÓW SP. z o.o.
ul. Kwiatkowskiego 7
33-101 Tarnów
tel. 606 620 233

89.      

Kania Mariusz

KNP 8/306/2010

Zakład Technicznej Ochrony Mienia CORAL
Błękitna 1
15-136 Białystok
tel. 605 328 792

90.      

Kapka Michał

KNP 8/307/2010

WIERZOWIECKI GROUP sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 44
00-024 Warszawa
tel. 507 473 237

91.      

Karaś Piotr

KNP 1/15/2008

LANSTER Sp. z o.o.
Ul. Racławicka 58
30-017 Kraków
tel. 607 361 981

92.      

Karmazyn Adam

KNP 10/635/2010

CES Sp. z o.o.
Grunwaldzka 301
80-314 Gdańsk
a.karmazyn@ces.gda.pl

93.      

Karpus Robert

KNP 8/308/2010

ELEKTROCHEM SP. Z O.O. Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych
Por. Krzycha 5
86-300 Grudziądz
tel. 606 815 377

94.      

Karwowski Marcin

KNP 1/16/2008

Pracownia Projektowa „SANMED” Marek Janiszewski Ul. Zachodnia 47E
05-092 Łomianki
tel. 607 608 503

95.      

Kasprzyk Mariusz

KNP 10/637/2010

Gliwickie Biuro Projektów Budownictwa Przemysłowego PROJPRZEM S.A.
Prymasa Wyszyńskiego 11
44-100 Gliwice
mariuszkasprzyk@gbpbp.eu

96.      

Kętrzyński Paweł

KNP 10/638/2010

NIRAS POLSKA Sp. z o.o.
Lublańska 38
31-476 Kraków
pki@niras.pl

97.      

Klimkiewicz Rafał

KNP 1/17/2008

ARPOL Sp.J. A. Braszak R. Wybieralski
Ul. Kajki 1
60-545 Poznań
tel. 0-61 846 21 00

98.      

Kłykociński Marcin

KNP 1/18/2008

PULS Marcin Kłykociński
Ul. Moniuszki 2
17-300 Siemiatycze
tel. 0-22 853 08 09

99.      

Kolasa Robert

KNP 8/310/2010

PROFIPOŻ S.C.
R. Kolasa, J. Hefczyński
Sadowa 6
95-100 Zgierz
tel. 694 499 134

100.       

Kolendowicz Piotr

KNP 3/16/2009

ROBOTECH Robert Jamroży
Ul. Piłsudskiego 5
63-900 Rawicz
tel. 608 519 145

101.       

Kołodziejczyk Sławomir*

KNP 3/17/2009

Przedsiębiorstwo Usługowe „SUPONEX” Sp. z o.o.
Ul. Przebendowskich 49A
81-526 Gdynia
tel. 604 458 060

102.       

Kondraciuk Konrad

KNP 8/311/2010

KONEL Mieczysław Kondraciuk
Obrońców Lublina 22
20-379 Lublin
tel. 503 128 935

103.       

Konikowski Rafał

KNP 6/219/2009

KON-TES Rafał Konikowski
ul. Bolkowska 1b/14
01-466 Warszawa
e-mail: rafal@kon-tes.pl

104.       

Kopeć Andrzej

KNP 1/19/2008

SAP – PROJEKT Andrzej Kopeć
Ul. Meissnera 4/44
31-462 Kraków
tel. 501 674 611

105.       

Kopeć Tomasz

KNP 10/639/2010

TIMIT Tomasz Kopeć
Huta Komorowska 105 a
36-110 Majdan Królewski
tomasz.kopec@timit.pl

106.       

Kopij Andrzej

KNP 8/312/2010

ELMAX-HURT ŻYWICKI SP.J.
Orzeszkowej 15 B
43-100 Tychy
tel. 728 302 493

107.       

Kopyść Krzysztof

KNP 8/313/2010

EL-INSTAL Przemysław Plechoć
Derdowskiego 25/5
80-319 Gdańsk
tel. 506 152 698

108.       

Korman Dominik

KNP 1/20/2008

Warbud S.A.
Al. Jerozolimskie 162a
02-342 Warszawa

109.       

Kossowski Mariusz

KNP 6/220/2009

I.T.O.M. EUROALARM Sp. j.
Maiusz Kossowski
ul. Piękna 25
05-303 Bydgoszcz
e-mail: mariuszkossowski@wp.pl

110.       

Kostykowski Adam

KNP 1/21/2008

Warbud S.A.
Al. Jerozolimskie 162a
02-342 Warszawa
tel 664 730 616

111.       

Koszewski Michał

KNP 10/640/2010

ELTRIX Piotr Szymański
Bema 43
05-420 Józefów
biuro@eltrix.net

112.       

Kośmider Marek

KNP 8/314/2010

AGMAR PHU
Marek Kośmider
B.Szczodrego 6/48
92-414 Łódź
tel. 609 583 088

113.       

Kotula Andrzej

KNP 3/18/2009

PHU BUDPLAST
Ul. Szczeszyńskiego 18
45-570 Opole
tel. 600 089 556

114.       

Kowal Robert

KNP 10/641/2010

CANDELA Biuro Inżynierskie Maga&Pięciński Sp.j.
Wróblewskiego 29/2
51-627 Wrocław
sekretariat@candelabi.pl

115.       

Kowalik Andrzej

KNP 1/22/2008

Warbud S.A.
Al. Jerozolimskie 162a
02-342 Warszawa
tel. 608 433 151

116.       

Kowasz Adam

KNP 8/315/2010

IMPEL SECURITY TECHNOLOGIES SP. Z O.O.
Ślężna 118
53-111 Wrocław
tel. 510 015 963

117.       

Koza Andrzej

KNP 4/52/2009

JB SYSTEM J. Urban, J. Zych S.C.
ul. Kopernika 7/55
37-300 Leżajsk
tel. 728-936-802

118.       

Kozerski Janusz

KNP 8/316/2010

Rzeczoznawstwo i Kompleksowe Usługi w Ochronie Przeciwpożarowej Małgorzata Kozerska
Bacha 6
59-700 Lubin
tel. 607 925 876

119.       

Kozłowicz Tadeusz

KNP 10/642/2010

Zakład Usługowo – Handlowy „Techtronik”
Tadeusz Kozłowicz
Młyńska 26
83-424 Lipusz
techtronik@wp.pl

120.       

Kraśniewski Mariusz

KNP 1/23/2008

Kołobrzeskie Przedsiębiorstwo Instalacyjne Sp. z o.o.
Ul. Matejki 10
78-100 Kołobrzeg
tel. 663 848 343

121.       

Krawiec Zbigniew

KNP 4/53/2009

PAG Sp. z o.o.
ul. Bogdanka
21-013 Puchaczów
tel. 512-375-387

122.       

Krzemień Andrzej

KNP 6/224/2009

Honeywell Building Solutions
ul. Domaniewska 39B
02-672 Warszawa
tel. 502 196 100

123.       

Kucharski Piotr

KNP 10/643/2010

PU ZWK Marek Wekier
Emilii Plater 55/31
00-113 Warszawa
bnirib@poczta.onet.pl

124.       

Kudyba Wojciech

KNP 10/644/2010

NTS Notebook Przemysław Bałdyga
Sienkiewicza 5b/3
10-268 Olsztyn
wojtek@ntsn.pl

125.       

Kujawa Marcin

KNP 4/54/2009

PROJEKTOWANIE, NADZORY,
REALIZACJA INWESTYCJI
dr inż. Sabin Kujawa
ul. Krakowska 34/5
61-893 Poznań
tel. 602-481-718

126.       

Kumor Jarosław

KNP 1/24/2008

Warbud S.A.
Al. Jerozolimskie 162a
02-342 Warszawa

127.       

Kurowski Jarosław

KNP 3/20/2009

PM Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Klecińska 125
54-424 Wrocław
tel. (071) 354 89 56

128.       

Kurowski Jarosław

KNP 6//2009

JK ENGINEERING Sp. z o.o.
Al. 3 Maja 2 lok. 107
00-391 Warszawa
e-mail: jarosław.kurowski@jkengineering.pl

129.       

Kuźma Paweł

KNP 10/645/2010

ELEKPRO Piotr Płoskonka
Szkolna 14c/16
34-500 Zakopane
biuro@elekpro.pl

130.       

Kuźniar Paulina

KNP 10/646/2010

PBI Budomax Biały, Kuźniar Sp.jawna
Jagiellońska 9
35-025 Rzeszów
biuro@budomax.pl

131.       

Kwiatkowski Piotr

KNP 8/318/2010

Zgłoszenie indywidualne
tel. 609 844 121

132.       

Kwiatkowski Seweryn

KNP 6/227/2009

ZAKŁAD „AZART” Jan Kwiatkowski
ul. Czerwonego Krzyża13A
22-100 Chełm
tel. 607 680 251

133.       

Labus Stanisław

KNP 8/319/2010

Elektrociepłownia Zabrze SA
Wolności 4/6
41-800 Zabrze
tel. 609 535 092

134.       

Legard Kamil

KNP 4/54/2009

INVAR Integracje Sp. z o.o.
BHT Łódź
ul. Suwalska 16
93-176 Łódź
tel. 043 827 – 07 - 70

135.       

Lepczyński Robert

KNP 4/55/2009

P.U.H. SAND Robert Lepczyński
ul. Boh. Warszawy 39/2
66-400 Gorzów Wkp.
tel. 601 – 721 – 518

136.       

Ligęzka Jacek

KNP 8/320/2010

Techniczne SUPON Sp. z o.o.
Miłocińska 17
35-232 Rzeszów
tel. 600 831 320

137.       

Lupiński Piotr

KNP 10/647/2010

PHU BRESS Andrzej Burysz
Słodyńska 2a
60-480 Poznań
piotr@bress.com.pl

138.       

Łukasiak Rafał

KNP 1/26/2008

Warbud S.A.
Al. Jerozolimskie 162a
02-342 Warszawa
tel. 662 043 487

139.       

Łubnicki Paweł

KNP 6/230/2009

Electrum Sp. z o.o.
ul. Watykańska 13
15-638 Białystok
tel. 503 196 912

140.       

Łyczko Przemysław

KNP 1/25/2008

Firma Producencka Gorycki & Sznyterman s.c. Ł.Gorycki, G.Sznyterman Ul. Komandosów 21
30-334 Kraków
tel. 606 707 433

141.       

Łyźniak Andrzej

KNP 6/222/2009

ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY TELVID
ul. Franciszkańska 125
91-845 Łódź
e-mail: biuro@telvid.com.pl

142.       

Maćkowiak Łukasz

KNP 10/648/2010

Łukasz Maćkowiak
Armii Krajowej 13/80
67-200 Głogów
lukas.mackowiak@gmail.com

143.       

Malaga Wiktor

KNP 4/56/2009

ERBET Sp. z o.o.
ul. Węgierska 148b
33-300 Nowy Sącz
tel. 502 – 144 – 235

144.       

Malawski Wiesław

KNP 3/21/2009

PPM „POMET”
Ul. Ścinawska 22A
56-100 Wołów
tel. 694 416 663

145.       

Mamla Dawid

KNP 10/650/2010

YIT Sp. z o.o.
(dawniej DUATEC)
ul. Wyścigowa 58
53-012 Wrocław
dawid.mamla@yit.pl

146.       

Marciniak Zdzisław

KNP 4/57/2009

Usługi Elketryczne, Projektowanie
mgr inż. Zdzisław Marciniak
ul. Namysłowskiego 19/6
58-302 Wałbrzych
tel. 504-190-886

147.       

Marcinkowski Łukasz*

KNP 4/67/2009

JGJ SYSTEM Sp. z o.o.
ul. Hortensji 14
04-880 Warszawa

148.       

Mariańczyk Sławomir

KNP 8/321/2010

TEBE Teleradiomechanika
Sławomir Mariańczyk
Ul. Jana 2/24
91-350 Lódź
tel. 507 176 540

149.       

Mastaj Michał

KNP 10/651/2010

Techniczna Ochrona Mienia Tom-Serwis
Michał Mastaj, Norbert Olesiński S.C.
Mickiewicza 8a
19-300 Ełk
biuro@tomserwis.pl

150.       

Maślanka Marcin

KNP 10/652/2010

ELEKTRON Centrum Zabezpieczeń
Marcin Maślanka
Okrężna 57
58-500 Jelenia Góra
biuro@elektron.jgora.pl

151.       

Matląg Jan*

KNP 4/58/2009

F.U.P.H. ELMAT
34-602 Laskowa 574
tel. 507-154-100

152.       

Matys Marek

KNP 8/322/2010

Zakład Technicznej Ochrony Mienia CORAL
Błękitna 1
15-136 Białystok
tel. 691 900 985

153.       

Matys Rafał

KNP 6/231/2009

POSTO SP. Z O.O.
ul. J. Słowackiego 9
98-300 Wieluń
tel. 501 742 991

154.       

Mazur Grzegorz

KNP 4/59/2009

Maxto Marcin Staniewski, Tomasz Wojewoda Sp. J.
ul. Reduta 5
31-421 Kraków
tel. 510 – 130 – 574

155.       

Merta Piotr

KNP 6/232/2009

ZAKŁAD ELEKTROTECHNIKI
I AUTOMATYKI EXPLOMER
ul. Łowińskiego 54
31-752 Kraków
tel. 601 351 121

156.       

Michałek Grzegorz

KNP 6/267/2009

Alarm-Serwis Grzegorz Michałek
ul. Nałęczowska 30
20-701 Lublin
tel. 81 746 22 99

157.       

Mikulski Daniel

KNP 4/60/2009

P.U.P.H. Fejklowicz
38-303 Kobylanka 625
tel. 696-064-789

158.       

Miller Artur

KNP 4/61/2009

”Delta” Artur Miller
ul. Warszawska 4
87-100 Toruń
tel. 606 – 475 – 633

159.       

Miłkowski Łukasz

KNP 8/324/2010

PIROTOKS Sp. z o.o.
ul. Tartaczna 20
40-749 Katowice
tel. 609 331 998

160.       

Misztal Arkadiusz*

KNP 3/22/2009

MOVARES POLSKA Sp. z o.o.
Ul. Świętokrzyska 5/7
00-236 Warszawa
tel. (081) 472 57 66

161.       

Mitros Daniel

KNP 10/653/2010

APEXIM BIS Sp. z o.o.
Lwowska 25
65-225 Zielona Góra
serwis@apexim-bis.com.pl

162.       

Młynarczyk Mariusz

KNP 8/326/2010

PHU EL-ZUZAKO
Mariusz Młynarczyk
Obrońców Westerplatte 29/3
81-706 Sopot
tel. 501 740 626

163.       

Mocek Marcin

KNP 3/23/2009

F.U.H. „PŁOMYK”
Ul. Żwirowa 5
64-200 Wolsztyn

164.       

Modrzewski Jeremi

KNP 8/325/2010

MODPOŻ JEREMI MODRZEWSKI
Grochowska 326 lok.11
03-823 Warszawa
tel. 502 099 972

165.       

Mora Tomasz

KNP 10/655/2010

Janar Sp. z o.o.
Chopina 4
42-244 Mstów
janar@janar.biz

166.       

Mróz Krzysztof

KNP 1/28/2008

HOFFMAN A.D. Sp. z o.o.
Ul. Jeleniogórska 67
54-055 Wrocław
tel. 608 708 940

167.       

Mróz Leszek

KNP 10/656/2010

Cegelec Sp. z o.o.
Solec 38
00-394 Warszawa
leszek.mroz@cegelek.pl

168.       

Musiał Bartłomiej

KNP 6/235/2009

INET – spółka cywilna
Artur Werbicki, Artur Kulka
Al. Pokoju 13/1
98-200 Sieradz
e-mail: bartek.musial@interia.pl

169.       

Musiał Przemysław

KNP 4/63/2009

AUDIOTECH
S. Kamiński, A. Urbaniak Sp.J.
ul. Liliowa 6
Szczodre 65-095 Mirów
tel. 607-838-370

170.       

Mydłowski Hubert

 KNP 6/237/2009

 Honeywell Building Solutions
ul. Domaniewska 39B
02-672 Warszawa
tel. 502 196 108

171.       

Nadolski Lucjan

KNP 4/64/2009

ZAKŁAD INSTALACJI I KONSERWACJI
SYSTEMÓW ALARMOWYCH
ul. Rogowska 42/6
e-mail: m.paczyński@wp.pl

172.       

Narólski Piotr

KNP 6/238/2009

Ul. Regucka 26
05-400 Celestynów
tel. 667 351 431

173.       

Naściszewski Iwo

KNP 6/293/2009

ASPAR S.C
ul. Gen. St. Maczka 9
43-300 Bielsko Biała
tel. 601 645 355

174.       

Nawracała Dawid

KNP 10/657/2010

DRsystem
Powstańców Wlkp. 18A
64-200 Wolsztyn
drsystem@drsystem.pl

175.       

Nawrot Maciej

KNP 6/239/2009

„WIZAL” Zakład Usługowy
Elektroniki i Systemów Alarmowych
ul. Gorzowska 271
69-210 Lubniewice
tel. 509 582 296

176.       

Nerka Michał

KNP 10/658/2010

Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne
TELBUD SA
Krauthofera 23
60-203 Poznań
michal.nerka@telbud.pl

177.       

Neugebauer Jan

KNP 8/327/2010

SIGMA-TECH Jan Neugebauer
Boguszowicka 37A
44-240 Żory
tel. 601 933 775

178.       

Niebojewska Marzena

KNP 8/328/2010

MN-SOFT Marzena Niebojewska
Suchodolska 2A/56
04-011 Warszawa
tel. 504 182 366

179.       

Noga Lesław

KNP 10/659/2010

Jarosławskie Przedsiębiorstwo Budowlane
BUDEXIM SA
Poniatowskiego 53
37-500 Jarosław
noga@jpbbudexim.pl

180.       

Ohnsorge Sebastian

KNP 10/660/2010

Atrem S.A.
Czołgowa 4
62-002 Złotniki k/Suchy Las
s.ohnsorge@atrem.pl

181.       

Olejnik Michał

KNP 6/240/2009

Olejnik Pracowania Projektowa
ul. Nowowiejska 12A/14
50-314 Wrocław
e-mail: michalolejnik@architekci.pl

182.       

Olewnik Maciej

KNP 10/661/2010

PPU BIPRORAF Sp. z o.o.
Sadowa 8
80-771 Gdańsk
maciej.olewnik@biproraf.com.pl

183.       

Otręba Zbigniew

KNP 8/329/2010

ELEKTROCHEM SP. Z O.O. Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych
Por. Krzycha 5
86-300 Grudziądz
tel. 606 815 381

184.       

Ożarek Krzysztof

KNP 8/330/2010

Merrid Controls
Sp.z o.o.
Szparagowa 6/8
91-211 Łódź
tel. 608 688 063

185.       

Paczyński Marcin

KNP 4/65/2009

ul. Przyjaźni 55/46
53-030 Wrocław
e-mail: m.paczyński@wp.pl

186.       

Pasterak Piotr

KNP 8/331/2010

Zakład Systemów Komputerowych ZSK Sp. z o.o.
Wadowicka 12
30-415 Kraków
tel. 502 662 339

187.       

Pawłowski Mariusz

KNP 1/29/2008

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe JANROM Roman Pawłowski Ul. Brylantowa 2-3
80-180 Gdańsk
tel. 669 491 002

188.       

Pajor Stefan

KNP 4/66/2009

INVAR Integracje Sp. z o.o.
BHT Łódź
ul. Suwalska 16
93-176 Łódź
tel. 502 – 787 – 843

189.       

Pater Aleksander

KNP 6/244/2009

SKANSKA PROPERTY
POLAND Sp. z o.o
ul. Al. Jana Pawła II 19
00-854 Warszawa

190.       

Piechocki Rafał

KNP 8/333/2010

Merrid Controls
Sp.z o.o.
Szparagowa 6/8
91-211 Łódź
tel. 697 063 426

191.       

Pietruszewski Dominik

KNP 10/662/2010

EL-KOM Dominik Pietruszewski
Kotlarska 6/1
31-539 Kraków
dominikelkom@o2.pl

192.       

Pękala Karol

KNP 1/51/2008

Warbud S.A.
Al. Jerozolimskie 162a
02-342 Warszawa

193.       

Płomiński Krzysztof

KNP 6/245/2009

„WIZAL” Zakład Usługowy
Elektroniki i Systemów Alarmowych
ul. Gorzowska 271
69-210 Lubniewice
tel. 95 755 76 60

194.       

Płoskonka Piotr

KNP 10/664/2010

ELEKPRO Piotr Płoskonka
Szkolna 14c/16
34-500 Zakopane
biuro@elekpro.pl

195.       

Pobłocki Tadeusz

KNP 10/663/2010

PRONETBUD
Wiejska 35
84-240 Reda
biuro@pronetbud.pl

196.       

Pomykalski Paweł

KNP 1/30/2008

Paweł Pomykalski
Os. Wichrowe Wzgórze 35/125
61-699 Poznań
tel. 509 087 528

197.       

Pomykała Jan

KNP 1/31/2008

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe JANROM Roman Pawłowski Ul. Brylantowa 2-3
80-180 Gdańsk
tel. 691 015 410

198.       

Porowski Lucjan

KNP 8/334/2010

SAFECON Biuro Inżynierskie Lucjan Porowski
Sybiraków 5/33
18-400 Łomża
tel. 600 284 929

199.       

Potoczny Andrzej

KNP 4/68/2009

Ove Arup & Partners
International Limited Sp. z o.o.
ul. Królewska 16
00 – 103 Warszawa
tel. 012 292 – 22 – 55

200.       

Prądzyński Jacek

KNP 8/357/2010

GUARD-SERVICE Sp. z o.o.
Tatrzańska 6A
60-413 Poznań
tel. 501 701 460

201.       

Przybyła Maciej

KNP 6/266/2009

ASU P.H.U. Maciej Przybyła
ul. Suponin 16
86-022 Dobrcz
tel. 608 441 818

202.       

Ptasiński Przemysław

KNP 3/30/2009

Intercontrol Polska Sp. z o.o.
Ul. Żuławskiego 4/6
02-641 Warszawa
tel. 790 014 430

203.       

Pyc Marek

KNP 3/12/2009

ROBERT BOSCH Sp. z o.o.
Ul. Poleczki 3
02-822 Warszawa
tel. 604 992 419

204.       

Rak Paweł

KNP 10/665/2010

SecNET
Krakowska 62
25-701 Kielce
pawel.rak@secnet.pl

205.       

Rataj Romuald

KNP 8/335/2010

PPHU RAT-POŻ
Romuald Rataj
Orzeszkowej 9
96-100 Skierniewice
tel. 609 582 455

206.       

Radowicz Robert

KNP 3/32/2009

P.P.H. ELCOM Sp. z o.o.
Ul. Farbiarska 28
62-050 Mosina

207.       

Romańczuk Marek

KNP 8/336/2010

MAGO
Geislera 21
05-400 Otwock
tel. 504 179 560

208.       

Rosik Marcin

KNP 6/247/2009

Firma Link Marcin Rosik
ul. Reymonta 44/24
97-500 Radomsko
tel. 606 347 340

209.       

Rosołek Mariusz*

KNP 4/69/2009

Uczestnik dlegowany przez
Powiatowe Centrum
Rodzinie w Olkuszu
ul. Piłsudskiego 21
32-300 Olkusz

210.       

Roszko Mirosław

KNP 1/32/2008

PETRO Eltech Sp.z o.o.
Ul. Chemików 7
09-411 Płock
tel. 502 741 962

211.       

Rowiński Marek

KNP 10/666/2010

Systemy Alarmowe „Kolektor” Sp. z o.o.
Hallera 2b/2
80-401 Gdańsk
info@kolektor.com.pl

212.       

Rudka Marcin

KNP 1/33/2008

Autoryzowany Zakład Elektromechaniki Instalacji Alarmowych „Adam Orłowski”
Ul. Wiślańska 62
Skoczów
tel. 606 941 330

213.       

Rusin Aleksander

KNP 8/337/2010

Altech Handel Usługi
1 Maja 53
44-144 Żernica
tel. 501 304 523

214.       

Rutkowski Mariusz*

KNP 1/34/2008

Systemy Ochrony M.M.Rutkowski
Tokarnia 231
26-060 Chęciny
tel. 604 957 049

215.       

Rzepczyński Przemysław

KNP 8/338/2010

Merkury Engineering Polska Sp. z o.o.
Rzymowskiego 53
02-697 Warszawa
tel. 609 045 963

216.       

Salasa Paweł

KNP 4/72/2009

AUDIOTECH
S. Kamiński, A. Urbaniak Sp. J.
ul. Liliowa 6, Szczodre
55-095 Mirków
tel. 693-636-340

217.       

Samorzewski Lech

KNP 10/668/2010

OBIS Cichocki Ślązak Sp.jawna
Rybnicka 64
52-016 Wrocław
l.samorzewski@obis.com.pl

218.       

Sanewski Mariusz

KNP 1/35/2008

Larum Mariusz Sanewski
Os. Przemysława 24/4
61-064 Poznań
tel. 609 103 386

219.       

Sarna Jarosław

KNP 10/669/2010

Tele-Best Bis s.c.
Jarosław Hoffmann, Justyna Hoffmann
Malwowa 15
60-175 Poznań
j.sarna@telebest.com.pl

220.       

Sarna Sławomir

KNP 8/339/2010

Biuro Projektów Kolejowych i Usług Inwestycyjnych Sp. z o.o.
Tuwima 28
90-002 Łódź
tel. 502 858 036

221.       

Sawicki Piotr

KNP 1/36/2008

Warbud S.A.
Al. Jerozolimskie 162a
02-342 Warszawa
tel. 608 032 835

222.       

Sieńczak Krzysztof

KNP 10/670/2010

APEXIM BIS Sp. z o.o.
Lwowska 25
65-225 Zielona Góra
krzysztof.sienczak@apexim-bis.com.pl

223.       

Skrzypczak Jarosław

KNP 4/73/2009

Arpol Systemy Alarmowe Sp. z o.o.
ul. Czorsztyńska 10A
01-410 Warszawa
tel. 022 535-29-669

224.       

Skutnik Jerzy

KNP 8/341/2010

MAX-ELEKTRYK
Szosa Knyszyńska 28
Fasty, 15-694 Białystok
tel. 512 126 688

225.       

Słowik Sebastian

KNP 4/47/2009

ERBET Sp. z o.o.
ul. Węgierska 148 b
33-300 Nowy Sącz
e-mail: s.slowik@eret.pl

226.       

Smoliński Sylwiusz

KNP 8/342/2010

ZC Zbigniew Czobot
Wojcieszyn 17
24-200 Bełżyce
tel. 500 206 080

227.       

Smołko Krzysztof

KNP 3/36/2009

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE
„SUPONEX” Sp. z o.o.
Ul. Przebendowskich 49a
81-526 Gdynia
tel. 580 142 190

228.       

Smyl Tomasz

KNP 1/37/2008

Przedsiębiorstwo Handlowo-Techniczne Supon Sp. z o.o.
ul. Miłocińska 17
35-232 Rzeszów

229.       

Soboń Patryk

KNP 10/687/2010

PINEL PND Pracownia Instalacji Elektrycznych
Bartoszka 1/69
00-710 Warszawa

230.       

Sochacki Paweł

KNP 1/38/2008

ELEKTROMONTAŻ – POZNAŃ S.A.
Ul. Wieruszowska 12/16
60-166 Poznań
tel. 502 410 098

231.       

Spychalski Piotr

KNP 6/249/2009

ul. Drzewieckiego 62 m.22
54-129 Wrocław
tel. 666 378 935

232.       

Stańczyk Jerzy

KNP 3/39/2009

HERTZ SYSTEM Ltd. Sp. z o.o.
Ul. Al. Zjednoczenia 118A
65-120 Zielona Góra
tel. 601 888 859

233.       

Stolarski Krzysztof

KNP 10/673/2010

DTS-SYSTEM Sp. z o.o.
Tadeusz Stram, Danuta Stram
Zemborzycka 112
20-445 Lublin
kstolarski@dts-system.pl

234.       

Stor Tomasz

KNP 10/674/2010

PKiMSA CARBOAUTOMATYKA SA
Budowlanych 168
43-100 Tychy
tomasz.stor@carbo.com.pl

235.       

Szafarczyk Rafał

KNP 4/77/2009

P.H.U. „WAKO” Mirosław Majka
ul. Przyniczyńskiego 11
44-100 Gliwice
tel. 601 – 511 - 058

236.       

Szczukiewicz Przemysław

KNP 6/251/2009

FIRMA INŻYNIERSKA „DELTA-SIECI” Sp. J.
ul. Złota 23
25-015 Kielce
e-mail:p.szczukiewicz@deltasieci.pl

237.       

Szmigiel Marek

KNP 6/260/2009

Elmar-Electric PPUH
ul. Bytomska 11
82-300 Elblag
e-mail: MS@elmar-electric.com

238.       

Szwagiel Mariusz

KNP 8/345/2010

Przedsiębiorstwo Handlowo Techniczne SUPON Sp. z o.o.
Miłocińska 17
35-232 Rzeszów

239.       

Szymański Andrzej

KNP 8/346/2010

FUP PROMED Praktyka Lekarska
Południowa 10A
26-600 Radom
tel. (48) 360 32 21

240.       

Tomza Przemysław

KNP 6/263/2009

TP TELTECH Sp. z o.o
ul . Tuwima 36 m. 19
90-941 Łódź
tel. 505 108 220

241.       

Urban Jacek

KNP 4/80/2009

JB SYSTEM J. Urban, J. Zych S.C.
ul. Kopernika 7/55
37-300 Leżajsk
tel. 728-936-802

242.       

Trochimiuk Janusz

KNP 8/347/2010

Aklim Monitoring
sp.z o.o.
Ul. Sidorska 56 B
21-500 Biała Podlaska
tel. 509 053 133

243.       

Trzaskowski Dariusz

KNP 8/348/2010

ELINSTAL Łapkiewicz i Syn Sp. j.
Krasińskiego 93
05-080Izabelin
tel. 693 129 555

244.       

Tybulczyk Mariusz

KNP 10/675/2010

PGE Elektrownia Opole S.A.
46-021 Brzezie k/Opola
mariusz.tybulczyk@elopole.bot.pl

245.       

Tymiński Krzysztof

KNP 8/351/2010

Zakład Technicznej Ochrony Mienia CORAL
Błękitna 1
15-136 Białystok
tel. 663 300 110

246.       

Wasiak Paweł

KNP 3/40/2009

Candela Biuro Inżynierskie
Ul. Wróblewskiego 29/2
51-627 Wrocław
tel. (071) 348 75 89

247.       

Wekier Marek

KNP 10/688/2010

ZWK Projekty, Nadzory, Realizacja
Sp. z o.o.
Emilii Plater 55/31
00-113 Warszawa

248.       

Welkier Arkadiusz

KNP 1/40/2008

Tebodin SAP-Projekt Sp. z o.o.
Ul. Taśmowa 7
02-677 Warszawa
tel. 693 090 447

249.       

Werchracki Piotr

KNP 1/41/2008

Rang –System s.c.
Ul. Nasypowa 12
40-551 Katowice
tel. 515 090 351

250.       

Werner Damian

KNP 3/42/2009

HERTZ SYSTEM Ltd. Sp. z o.o.
Ul. Al. Zjednoczenia 118A
65-120 Zielona Góra

251.       

Wieldzyk Jacek Wojciech

KNP 8/352/2010

JKK FHU
ul. Mazowiecka 3/2
05-280 Szewnica
e-mail: jkkjacek@post.pl

252.       

Wielgus Janusz

KNP 1/42/2008

GUARD Zakład Zabezpieczeń Elektronicznych mgr inż. Janusz Wielgus
Ul. Sienkiewicza 12
59-220 Legnica
tel. 601 584 114

253.       

Wilczek Arkadiusz

KNP 8/356/2010

ELMAX-HURT ŻYWICKI SP.J.
Orzeszkowej 15 B
43-100 Tychy
tel. 500 683 545

254.       

Wireński Marcin

KNP 6/292/2009

Robert Bosch Sp. z o.o.
ul. Jutrzenki 105
02-231 Warszawa
tel. 602 417 157

255.       

Wiszniewski Michał

KNP 10/677/2010

PPU BIPRORAF Sp. z o.o.
Sadowa 8
80-771 Gdańsk
michal.wiszniewski@biproraf.com.pl

256.       

Wiśniewski Artur

KNP 10/678/2010

Narodowy Bank Polski
Świętokrzyska 11/21
00-919 Warszawa
artur.wisniewski@nbp.pl

257.       

Wiśniewski Jan

KNP 10/679/2010

Telmel Jan Wiśniewski
1 maja 30a
45-355 Opole
telmel@telmel.pl

258.       

Wiśniewski Łukasz

KNP 1/43/2008

Usługi Remontowo-Budowlane Tadeusz Wiśniewski
Ul. Mazurska 2/22
86-300 Grudziądz

259.       

Wiśniewski Krzysztof

KNP 4/82/2009

PAG Sp. z o.o.
ul. Bogdanka
< 21-013 Puchaczów
tel. 509 – 525 – 504

260.       

Wiśniowski Mariusz

KNP 1/44/2008

DTS-SYSTEM S.J. T.Stram, D.Stram
Ul. Zemborzycka 112
20-445 Lublin

261.       

Woźniak Piotr

KNP 4/81/2009

Tele – Ins W. Ciemniewski
ul. F.J. Curie 16/47
02-646 Warszawa
tel. 605 – 617 – 422

262.       

WójcikRobert

KNP 3/43/2009

RAJ International
Włodzimierz Wójcik,
Halina Wójcik S.C.
Ul. Tęczowa 25
Wrocław
tel. 662 186 898

263.       

Wójcikiewicz Piotr

KNP 3/44/2009

Trafo Sp. z o.o.
ul. Wilcza 35/41 lok. 29
00-678 Warszawa

264.       

Wnuk Radomił

KNP 1/45/2008

SFT Serwis Sp. z o.o.
Ul. Graniczna 47
05-200 Zagościniec
tel. 602 716 565

265.       

Wojcieszak Aleksander

KNP 1/46/2008

MAZEL M.H. MAZURKIEWICZ Sp.J.
Ul. Piaskowa 2a
65-209 Zielona Góra
tel. 0-68 323 87 20

266.       

Wojtowicz Sławomir

KNP 1/47/2008

TT Soft Sp. z o.o.
Ul. Przemysłowa 9A
35-105 Rzeszów
tel. 602 385 125

267.       

Wrona Bogdan

KNP 1/48/2008

Alarm Serwis s.c. Olsztyn
Ul. Lubelska 3
10-404 Olsztyn

268.       

Wrzesień Jakub

KNP 10/681/2010

ELNET Adam Zieliński
Okrzei 16/13
96-300 Żyrardów
kuba@adelogic.pl

269.       

Wyrostek Wiesław

KNP 8/353/2010

ELMAX-HURT ŻYWICKI SP.J.
Ul. Orzeszkowej 15 B
43-100 Tychy
tel. 698 862 615

270.       

Wysocki Michał

KNP 10/682/2010

Igrekkwadrat S.c.
Łukasz Kłykociński,Marcin Kłykociński
Wielicka 38/U5
02-657 Warszawa
mwysocki@y2.pl

271.       

Zakrzewski Przemysław

KNP 1/49/2008

MKJ Sp. z o.o.
Ul. Gen. Wł. Andersa 9/3
81-831 Sopot
tel. 667 659 024

272.       

Zembik Mariusz

KNP 4/87/2009

Atrem S.A.
ul. Rzemieślnicza 35/37
62-081 Przeźmierowo
tel. 781 – 178 – 795

273.       

Zemke Marcin

KNP 8/354/2010

ELEKTROCHEM SP. Z O.O. Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych
Por. Krzycha 5
86-300 Grudziądz
tel. 665 445 409

274.       

Ziachowicz Piotr

KNP 4/85/2009

AZPEXIM Ziachowicz Piotr i Beata
ul. K. K. Wielkiego 88
32-300 Olkusz
tel. 601 – 933 – 809

275.       

Zieliński Łukasz

KNP 10/683/2010

ELNET Adam Zieliński
Okrzei 16/13
96-300 Żyrardów
lukasz@adelogic.pl

276.       

Zielonka Jacek

KNP 8/355/2010

PHU PSOFIX
Jacek Zielonka
Ul. Franciszkańska 24/27
41-819 Zabrze
tel. 505 655 980

277.       

Zientek Andrzej

KNP 1/50/2008

Tebodin SAP-Projekt Sp. z o.o.
Ul. Taśmowa 7
02-677 Warszawa

278.       

Zimkowski Paweł

KNP 4/86/2009

Przedsiębiorstwo Technologii Komputerowych
ZINET Paweł Zimkowski
ul. Browarna 24
59-100 Polkowice
tel. 507 – 499 - 499

279.       

Zwolicki Albin

KNP 10/684/2010

Cegelec Sp. z o.o.
Solec 38
00-394 Warszawa
albin.zwolicki@cegelec.pl

280.       

Zych Jarosław

KNP 4/87/2009

JB SYSTEM J. Urban, j. Zych S.C.
ul. Kopernika 7/55
37-300 Leżajsk
tel. 664-094-301

281.       

Zych Wojciech

KNP 8/360/2010

SZULC WENTYLACJE SP. Z O.O.
Towarowa 30
00-839 Warszawa
tel. 669 088 388

282.       

Zyznarski Maciej

KNP 10/685/2010

DRsystem
Powstańców Wlkp. 18A
64-200 Wolsztyn
drsystem@drsystem.pl

283.       

Żelisko Jarosław

KNP 3/45/2009

UNICOM Sp. z o.o.
Ul. Umińskiego 6
03-984 Warszawa
tel. 502 155 032

284.       

Żołądek Dariusz

KNP 10/686/2010

ELTRIX Piotr Szymański
Bema 43
05-420 Józefów
darekfor@wp.pl

285.       

Żuk Grzegorz

KNP 6/257/2009

SAVI-SYSTEM SP. Z O.O.
ul. Wolności 20
51-180 Wrocław
tel. zuk@savisystem.pl

* osoby, które ukończyły szkolenie z wyróżnieniem

 

Poniżej zamieszczona została lista osób, które uczestniczyły w szkoleniu i otrzymały zaświadczenie o udziale:

Lp.

Nazwisko i Imię

Numer zaświadczenia

Dane kontaktowe

1

Achinger Marek

KNP 3/1/2009

JOHNSONS CONTROLS INTERNATIONAL Sp. z o.o.
Ul. Annopol 4A
03-236 Warszawa
tel. 502 200 751

2

Błaszczyk Andrzej

KNP 4/44/ 2009

ZAKŁAD INSTALACJI I KONSERWACJI
SYSTEMÓW ALARMOWYCH
ul. Rogowska 42/6
54 – 440 Wrocław
tel. andrzej.blaszczyk@o2.pl

3

Bojar Jacek

KNP 6/189/2009

Purzeczko – Grupa
Securitas Sp. z o.o.
ul. Nowa 3a
18-400 Łomża
e-mail: jacek-bojar@purzeczko.pl

4

Czaplewski Ryszard

KNP 8/359/2010

Delegowany przez:
Komendę Wojewódzką PSP w Toruniu
ul. Prosta 32
87-100 Toruń
tel. 604 445 688

5

Głogowski Bogusław

KNP 6/207/2009

TELEKOMUNIKACJA KOLEJOWA sp. z o.o.
ul. Kijowska 10/12
03-743 Warszawa
tel. 602 439 372

6

Kotarski Tomasz

KNP 6/223/2009

TELEKOMUNIKACJA KOLEJOWA SP. Z o.o.
ul. Kijowska 10/12
03-743 Warszawa
tel. 041 278 43 34
723 998 232

7

Kukliński Roman

KNP 8/317/2010

Delegowany przez:
Komendę Wojewódzką PSP w Toruniu
ul. Prosta 32
87-100 Toruń
tel. 508 301 600

8

Matląg Jan

KNP 4/58/2009

F.U.P.H. ELMAT
34-602 Laskowa 574
tel. 507-154-100

9

Mierzejweski Bogdan

KNP 6/233/2009

SYSTEM SERWIS Bogdan Mierzejewski
ul. Konopnickiej 9
05-200 Wołomin
tel. 668 641 464

10

Młynarczyk Łukasz

KNP 1/27/2009

Firma Producencka Gorycki & Szyterman s.c.
Ł. Gorycki, G.Szyterman
ul. Komandosów 27 30-334 Kraków

11

Nowak Bartosz

KNP 3/25/2009

IT INVEST POLSKA
Ul. Niepodległości
64-100 Leszno

12

Owczynnik Mirosław

KNP 3/27/2009

EKO-ELEKTRONIK
Ul. Piaskowa 24
80-025 Gdańsk
tel. 500 472 970

13

Paprota Krzysztof

KNP 6/243/2009

S.P.S. Trading Sp. z o.o.
ul. Wał Miedzeszyński 630
03-994 Warszawa
e-mail: k.paprota@spstrading.com.pl

14

Paradowski Bartosz

KNP 6/242/2009

Przedsiębiorstwo "AGAT" S.A.
ul. Paderewskiego 1
95-040 Koluszki
tel. 665 153 599

15

Pawłowski Robert

KNP 3/28/2009

Intercontrol Polska Sp. z o.o.
Ul. Żuławskiego 4/6
02-641 Warszawa
tel. 502 255 594

16

Pleskowicz Tomasz

KNP 3/29/2009

STEKOP S.A.
Ul. Mołdawska 9
02-127 Warszawa
tel. 695 050 139

17

Rachański Edward

KNP 3/31/2009

UNIZETO TECHNOLOGIES S.A. ODDZIAŁ W LUBLINIE
Ul. Cisowa 9
20-703 Lublin
tel. 669 992 248

18

Rożek Paweł

KNP 4/70/2009

KUH „ODYS” ROŻEK Sp.J
ul. Kilińskiego 3
62-400 Słupca
tel. 509-544-533

19

Sidorowicz Jakub

KNP 3/33/2009

UNIZETO TECHNOLOGIES S.A. ODDZIAŁ W LUBLINIE
Ul. Cisowa 9
20-703 Lublin
tel. 669 992 267

19

Skupiński Zbigniew

KNP 3/35/2009

Ul. Słoneczna 14
97-360 Kamieńsk
tel. 606 483 582

20

Soboń Patryk

KNP 8/343/2010

PINEL PND Pracownia Instalacji Elektrycznych
Bartoszka 1/69
00-710 Warszawa
tel. 692 367 656

21

Sowa Tomasz

KNP 3/38/2009

PHT STERPOŻ Tomasz Sowa
Ul. Bema 17
05-420 Józefów

22

Suchecki Henryk

KNP 4/76/2009

I.E.I.E. Henryk Suchecki
ul. Wiktorowska 21/15
02-587 Warszawa
tel. 601 – 241 – 337

23

Suchecki Przemysław

KNP 4/75/2009

I.E.I.E. Henryk Suchecki
ul. Wiktorowska 21/15
02-587 Warszawa
tel. 601 – 136 – 641

24

Ulanicki Konrad

KNP 6/253/2009

Ul. Herbsta 4 m 4
02-784 Warszawa
tel. 513 662 021

25

Wekier Marek

KNP 6/255/2009

„ZWK” Projekty, Nadzory,
Realizacja Sp. z o.o.
ul. Emilii Plater 55/31
00-113 Warszawa
e-mail:bnirib@poczta.onet.pl

26

Weresiński Maciej

KNP 3/41/2009

FUH TELWER
Ul. Basztowa 10
09-410 Nowe Gulczewo
tel. 604 931 184

27

Źrubek Andrzej

KNP 6/257/2009

ZAKŁAD USŁUG PPOŻ
ul. Podhalańska 48F
34-700 Rabka-Zdrój
tel. 18 267 77 76
kom. 728 358 224